Series
Ratings
119
Can't Run Away from LoveRated ★ 4.0- Minato's Laundromat: Wash My Heart! Season 2Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
VivantRated ★ 5.0
Romance Boufu IkiRated ★ 4.0
Minato's LaundromatRated ★ 4.5
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 4.0
Kakenai!?Rated ★ 3.5
Babel KyuusakuRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
In the Next Life I Will Be Serious Season 2Rated ★ 4.0
Detective NoviceRated ★ 2.0
Fight SongRated ★ 4.5
Code BlueRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Dekke efuro-ba de MattemasuRated ★ 5.0
Black School RulesRated ★ 4.5
Red Nurse CallRated ★ 2.0- Hulu Original Story - Black School RulesRated ★ 4.5
- One Page LoveRated ★ 5.0