Movies
Ratings
1053
RiverRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
As Tears Go ByRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Evil Dead IIRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 3.0- CloudRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Birds Without NamesRated ★ 3.5
GORated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.0
Death Race 2000Rated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
City of the Living DeadRated ★ 3.0
The House by the CemeteryRated ★ 3.0
Maximum OverdriveRated ★ 3.0
ValentineRated ★ 3.0