Movies
Ratings
339
MementoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0