Titles you rated
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 1.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 2.5
LifeRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 2.5
HostilesRated ★ 3.5
3:10 to YumaRated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 2.5