Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0