Series
Ratings
275
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
WATATEN!: an Angel Flew Down to MeRated ★ 0.5
Lycoris RecoilRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 1.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 2.0
The Day I Became a GodRated ★ 0.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.0
Free!Rated ★ 4.5
Grand BlueRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Blend SRated ★ 2.5