Series
Ratings
47- Gannibal Season 1Rated ★ 5.0
Hey Handsome!Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Gekijōrei kara no ShōtaijōRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
BonobonoRated ★ 5.0- Ju-On: OriginsRated ★ 5.0
ID: INVADEDRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Your Turn To KillRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0