Movies
Ratings
16
BoyhoodRated ★ 4.5- Rules of DatingRated ★ 3.0
The Prince of TidesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Titan A.E.Rated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5