Movies
Ratings
31
Black SwanRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5- Jenny, JunoRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0- Marrying the MafiaRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0