Movies
Ratings
209
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 1.5- JulesRated ★ 3.5
Children of the SeaRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 5.0- BrickRated ★ 1.0
MoonRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 2.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5