Titles you rated
MotherRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
プライドRated ★ 4.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0