Series
Ratings
30
White CollarRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5