Movies
Ratings
80
RatatouilleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0