Movies
Ratings
269
Shutter IslandRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5- Death BellRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
First ManRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5- High SocietyRated ★ 2.5
Every DayRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5