Titles you rated
A Walk to RememberRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 1.5
ChefRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0