Movies
Ratings
69
The TerminatorRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5