Movies
Ratings
98
The WailingRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 5.0