Titles you rated
- The Carman Family DeathsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0- The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- Sing: ThrillerRated ★ 2.5
- The BabysitterRated ★ 4.0
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0- Trainwreck: The Real Project XRated ★ 3.0
- BrickRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
- StrawRated ★ 2.5
- The Electric StateRated ★ 3.0
- Fear Street: Prom QueenRated ★ 0.5