Series
Ratings
179
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 2.5
- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5- The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
- The PenguinRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0