Movies
Ratings
22
SawRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Take OffRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0