Titles you rated
The TowerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0