Movies
Ratings
268
The MechanicRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.5
The RecruitRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5- Over My Dead BodyRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5