Series
Ratings
93- 프레임人-셀프다큐, 청춘Rated ★ 0.5
My Love Story!!Rated ★ 1.0
Peaky BlindersRated ★ 0.5
Doctor WhoRated ★ 0.5
Doctor WhoRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 0.5- Fairy TailRated ★ 0.5
Choco BankRated ★ 0.5- DamagesRated ★ 0.5
Doctor WhoRated ★ 1.0- New my fair PrincessRated ★ 0.5
- My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 0.5
Nail Shop ParisRated ★ 0.5
DamagesRated ★ 0.5
DamagesRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5
- 愛情闖進門Rated ★ 1.0
流星ワゴンRated ★ 0.5
DamagesRated ★ 0.5