Movies
Ratings
1246
The ImpossibleRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5- Bird Box BarcelonaRated ★ 2.0
Point BreakRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.5- The MotherRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Code 8Rated ★ 2.5
Pineapple ExpressRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0- FuriesRated ★ 1.5
- UnlockedRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
RockyRated ★ 5.0
SabotageRated ★ 3.0
Finding Mr. RightRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0