Movies
Ratings
370
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Pearl Jam: TwentyRated ★ 4.5
Rent: Filmed Live on BroadwayRated ★ 4.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The Great DictatorRated ★ 5.0
RentRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
PattonRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5