Movies
Ratings
241
GattacaRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0- PadakRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0- Girl by GirlRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
NanaRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0