Movies
Ratings
15
3 IdiotsRated ★ 1.0- Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 0.5
Love, RosieRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
The RailroadRated ★ 1.0- 1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.0
The FivesRated ★ 1.0
True LiesRated ★ 1.0
PleasantvilleRated ★ 1.0
On TourRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 2.0