Movies
Ratings
120
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5- Hear MeRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Tokyo GirlRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5