Movies
Ratings
691
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5