Movies
Ratings
439
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 2.5
I Am Heath LedgerRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
CasperRated ★ 1.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.0