Movies
Ratings
352
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0- 20th Century GirlRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0- Purple HeartsRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5