Series
Ratings
138
Gossip GirlRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
Graceful FriendsRated ★ 3.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5

UnframedRated ★ 4.0- My NameRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 3.5- HollywoodRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0