Series
Ratings
134
Why Women KillRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 2.5- Girls Band CryRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5- The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5