Movies
Ratings
102
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 3.5- Hear MeRated ★ 4.0
- Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0