Movies
Ratings
159
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0