Series
Ratings
30- Abnormal SummitRated ★ 4.0
- Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 3.0