Movies
Ratings
995- PilotRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0- Believer 2Rated ★ 1.5
Transformers OneRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Officer Black BeltRated ★ 2.5
- UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.5- Set It UpRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The RockRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- The PlotRated ★ 1.0
Four BrothersRated ★ 2.5- Under ParisRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.0
VacationRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 4.0