Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5- Take Your PillsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0