Titles you rated
Mean MachineRated ★ 4.0
Major League IIRated ★ 3.5
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 3.0
Curly SueRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 2.0
Wild Wild WestRated ★ 1.5
Major LeagueRated ★ 4.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.5
Fried Green TomatoesRated ★ 3.5
Hot Shots!Rated ★ 3.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
The Tin DrumRated ★ 3.0
Area 88Rated ★ 3.5
Eight Legged FreaksRated ★ 2.0
Blades of GloryRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
ToysRated ★ 2.5
Address UnknownRated ★ 3.5
Police AcademyRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 3.5