Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 0.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 0.5
SplitRated ★ 4.0