Series
Ratings
47
The Faraway Paladin: The Lord of Rust MountainRated ★ 4.0- Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Slayers NextRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
Toy SoldiersRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- Hacks Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 5.0