Movies
Ratings
15
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0