Titles you rated
The PianistRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0