Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5- Pokémon: The Arceus ChroniclesRated ★ 4.0
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Good NurseRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
RRRRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5- The BrainRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
HappeningRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- BargainRated ★ 5.0