Series
Ratings
88
LostRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0