Titles you rated
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- LTNSRated ★ 4.0
- Death's GameRated ★ 3.5

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0- Doona!Rated ★ 3.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0