Movies
Ratings
142
Se7enRated ★ 4.5- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
CreedRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Carlito's WayRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0