Movies
Ratings
445- The People UpstairsRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Goya's GhostsRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
- Officer Black BeltRated ★ 3.0
- UprisingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5- BallerinaRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0- The Platform 2Rated ★ 1.5

The PlatformRated ★ 3.0- Hijack 1971Rated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5