Series
Ratings
27
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
JinRated ★ 2.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0