Movies
Ratings
551
The ProposalRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- Wall to WallRated ★ 1.0
- Lost in the StarsRated ★ 3.0

RecalledRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Return to SenderRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
The AnchorRated ★ 3.0
The BeguiledRated ★ 3.0